Корзина
450 отзывов
Корзина

Жіноча вишиванка - колоритний сучасний тренд

Це вже не просто наряд для урочистостей і свят, вона набула більш глибокий сенс - це вираз гордості і сили нації, самобутності, традицій, великої культури і мудрої гармонії з первозданністю.

Одяг з вишитими яскравими орнаментами прикрашає будь-яку людину, але особливо чудово виглядає вона на жінках. Адже простий гармонійний крій і вишитий орнамент не тільки надає  шарму, добра, тепла і сонячності, він несе загадковість, таємницю, містику, розгадка яких вабить до себе увагу чоловіків.

Жінка у вишиванці виглядає як загадка, яку, хочеться розгадати, мудрість, яку, необхідно осягнути. Адже вишитий візерунок, як таємна символіка, позначає дуже багато.
Жіночі вишиванки несуть таємний сенс і сакраментальне.

вишиванка, вишита сорочка

З давніх-давен вишиванки носили як повсякденний одяг, однак візерунки і кольори на них змінювалися в залежності про обставин життя. І це неспроста.

Перш за все слід зазначити, що орнамент вишиванки означав приналежність людини до певного регіону, до якого були характерні свої відмінні риси.

Що стосується жіночих орнаментів, то тут переважали такі характерні ознаки, як рослинні і схематично відображені природні композиції.

Червоний колір в поєднанні з медово-пшеничним символізував життя і достаток. Зелений був ознакою народження, зростання, відновлення життя. Чорні вкраплення ниток означали непресищенность, присутність в житті не тільки радощів, але також печалі.

Орнаменти, що прикрашають жіночу вишиванку, також мали свій магічний сенс. Перш за все це восьмикутна зірка або квітка, обрамлений геоузорамі, ромбики з відростками, які символізували головне призначення жінки - материнство і продовження роду.

Калина в орнаменті означала мати і дітей, лілія була ознакою цнотливості, присутність хмелю означало молодість, зухвалість і завзяття, а макові квіти були символом пам'яті і продовження життя.

Мак в старих українських селах був в особливій повазі. Йому наділяли не тільки магічні властивості оберега від зла, але також пам'яті і скорботи. Недарма, макові поля самі по собі виростали саме на місцях битв і боїв.
Купити жіночу стильну і сучасну вишиванку в Україні можна в нашому інтернет-магазині - https://ukrvyshyvka.com.ua .

На наших сторінках каталогу ми пропонуємо виключно ніжні жіночні предмети гардероба, виконані в сучасному крої, прикрашені національною вишивкою, як машинної, так і ручної роботи.

Натуральні, приємні для тіла тканини, а також орнаментальні візерунки, які Ви зможете вибрати по віянню своєї душі, прикрасять Ваш образ, додадуть йому споконвічної історичної сили, енергії, добра, індивідуальної неповторності.

Наш каталог містить багату колекцію вишитих виробів для жінок, дівчат, а також маленьких леді   - це не тільки вишиті блузочки і сорочки, але також спідниці,вишиті сукні, вишиті  футболки, світшоти,вишиті  костюми і штани.

Другие статьи