Продавец Квітуча вишиванка развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
702 отзыва
Корзина

Вишиванки: стильно і модно

Мода на вишиванки демонструє стабільну закономірну циклічність. Вишиті сорочки - це не тільки художнє втілення української національної ідеї. Етнічному атрибуту, що презентує панорамну насиченість традиційних технологій декорування чоловічого та жіночого одягу, відведена дуже важлива естетична роль.

Ставши духовним «генокодом» української культури, вишиті блузи, плахти, спідниці уособлюють глибину патріотичного почуття як дизайнерів, так і прихильників етно-моди. І якщо для одних вишиванки є способом художнього самовираження, для інших це - можливість підкреслити внутрішній ментальний настрій, проявити толерантність до національного характеру. До того ж, модні вишиванки - це завжди:

    
· Зручно;
    
· Практично;
    
· Ошатно;
    
· Індивідуально;
    
· Актуально.

Патріотична мода: вишиванки від провідних українських брендів

сучасні вишиванки

Стильні вишиванки у виконанні сучасних українських майстрів завоювали любов цінителів автентичного слов'янського костюма на всіх континентах. Техніки декорування національного одягу за допомогою кольорових ниток передавалися з покоління в покоління протягом віків, удосконалюючись і адаптуючись під нові модні віяння.

Як би не «вела» себе мода, вишиванки завжди користуються попитом, про що прекрасно знають творці брендового одягу. Класична національна сорочка або деталь гардеробу, на якій технологія вишивки «хрестиком» або «гладдю» присутня у вигляді обробки, фрагмента - не дивина для подіуму. Багато колекцій стильного одягу від європейських кутюр'є отримали «свіжість дихання» завдяки стильним вишиванкам, презентованим в несподіваному арт-форматі вечірніх і навіть весільних суконь.

Популярність етнічних мотивів, взятих на озброєння досвідченими дизайнерами, лише підкреслює значимість українського національного костюма в еволюції світової моди. Вишиванки модних брендів прикрашають вітрини елітних бутіків Парижа, Мілана, Берліна, Лондона. Якщо вас зацікавив вишуканий «патріотичний» гардероб у вигляді сорочки, блузи, спідниці, а то й цілого костюма - значить, ви тримаєте руку на пульсі історії!

Модні вишиванки - авторські колекції недорого і з доставкою

Вважається, що «свою» вишиванку людина розпізнає відразу. Зручний фасон, що вабить гра фарб, сюжетна лінія візерунка - все це додає образу виразної індивідуальності, яка формує внутрішній естетичний комфорт.

Індустрія створення трендового одягу до української національної атрибутики поставилася з глибокою повагою. Якісні, стильні вишиванки, виготовлені з екологічно чистих матеріалів, заслуговують позитивних відгуків критиків, які відзначають авторський внесок майстра у кожну з презентованих моделей. Лляні вироби повністю відповідають автентичності задуму вишиванки, а сучасний підхід до крою, концепція побудови костюма свідчать про ексклюзивність представлених нарядів, які, до того ж, дуже модні!

Модні вишиванки, фото яких представлені на сайті інтернет-магазину Квітуча вишиванка, доступні для придбання. Вибрати стильний парадний атрибут або вишуканий одяг для повсякденного носіння можна, не відходячи від домашнього комп'ютера або ноутбука, за лояльною ціною і з доставкою в межах України та за кордон!

Консультаційну підтримку при замовленні вишиваних виробів надасть досвідчений консультант, який професійно орієнтується в законах моди. Ще одна наша перевага - лояльний ціновий діапазон. Недорогі модні вишиванки і аксесуари від провідних українських брендів стануть прекрасним подарунком близьким людям, колегам, друзям, для яких національна ідея і етнічні культурні традиції так само близькі, як народна мудрість!

Другие статьи