Продавец Квітуча вишиванка развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
735 отзывов

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки у нас вихідний. Ваша заявка буде оброблена у найближчий робочий день. Дякуємо за розуміння!

Корзина

Народне танцювальне і сценічне взуття

Народне взуття - це спеціальне танцювальне або сценічне взуття призначене для ансамблю народного танцю, ансамблю пісні і танцю, хорових колективів, Академічних ансамблів танцю, самодіяльних танцювальних колективів, театрів і філармоній, яке відображає індивідуальний характер того чи іншого народу. Кожен народний танець чи пісня, що виконується народним колективом вимагає характерний костюм або особливе танцювально - народне взуття, яке передає традиції, колорит, історію народів світу. Зараз народно - сценічне взуття або спеціальне взуття для танцю виготовляється тільки для артистів, і в основному в трьох варіантах: для танцю, для цирку і для театральних постановок. Залежно від виду діяльності підбираються матеріали для верху взуття та підошви. Будь-яка виконана модель народного взуття може бути перероблена, змінена і декорована відповідно до характеру народу за індивідуальним замовленням. Однак виготовлена ​​і декорована народна взуття повинна відповідати загальному стилю і характеру костюма того народу, який представляється артистами. Приклад: якщо це український танець - тоді використовуються чоботи червоного або чоботи чорного кольору, а ось наприклад танець народів півночі - взуття для танцю (народне взуття) повинно імітувати унти. Або ось татарські або грузинські чоботи зроблені так, що підошва у чобіт з м'якої натуральної шкіри (тонкий черпак), халява з високим відворотом, гумова вставка на халяву з внутрішньої сторони чобіт т.д. Спеціальне танцювально - народне взуття або сценічне взуття наприклад для артистів хору або артистів балету повинно забезпечувати зручність і комфорт, особливо народне взуття для танцю, так як виконавцю народного танцю, необхідно гарно танцювати і виконувати складні трюки не замислюючись про дискомфорт. Всі ці вимоги враховані при підборі взуття для наших артистів і реалізовані в нашому магазині, в розділі: взуття для народних танців. В даному розділі пропонується чоловіче, жіноче та дитяче народна взуття (чоботи,чешки, балетки,постоли) І будьте впевнені, що танцювальне взуття народне Вам послужить довго !

чоботи народні, взуття сценічне

Історія появи.

Коротко про розвиток взуття. Археологічні розкопки свідчать про те, що взуття зі шкіри з'явилася дуже давно. Перші його форми були вільні і примітивні: шматок простої шкіри, який кріпився в декількох місцях. Як це було? Людина взяла шматок шкіри поставила ногу на нього і обгорнула нею стопу. Щоб тримався цей первісний вигляд взуття на нозі, по краях пробивалися отвори, через які просмикувався шкіряний пасок, ним обв'язували ногу. Однак отримані складки заважали при ходьбі і натирали ногу, так що довелося зрізати надлишки шкіри. Так утворився крій верху примітивного взуття з "виточками", а трохи пізніше з'явилися і окремі деталі. Згодом конструкція взуття розділилася на верх (заготівля) і низ (підошва). Пізніше з'явилося взуття зі спеціально викроєних деталей різної форми.

З усіх шкіряних виробів гардероба людини, взуття є найважливішою частиною костюма і відрізняється різноманітністю конструкції. Зразки фольклорного, народного взуття прийшли до нас з історії в мало зміненій формі, продовжують захоплювати і дивувати нас, служать джерелом натхнення, і прикладами конструкцій сучасного сценічного і танцювально - народного взуття. Аналіз еволюціонування типів народного  взуття говорить про те, що, сам принцип, конструювання з якого виходили народні майстри того часу, що створювали взуття, є прообразом сучасного конструювання. Взуття для народного костюма - найбільш специфічна в виробництві частина костюма. Як було вже сказано воно повинно бути зручним не доставляти дискомфорту, тому при пошитті його формі повинна приділятися особлива увага. Цю форму, максимально наближену до форми стопи, надають за допомогою поділів на деталі і швів. Типи поділу. Існують конструктивні і декоративні; До конструктивних відносяться ті, що ділять заготовку на деталі. До декоративних; відносяться ті, які застосовуються для декорування. Розвиток виготовлення взуття в світі відбувався поступово від найпростішого цілого елемента взуття до складної, що складається з безлічі деталей конструкції.

У виробництві взуття все частіше стали застосовуватися текстильні матеріали, штучні шкіри і синтетичні матеріали в тому числі і синтетичні шкіри. Однак це стосується взуття для масового споживача. Що стосується сценічного взуття, народного взуття та взуття для народного танцю основа залишилася в основному з натуральної шкіри. Тільки в декоруванні можуть застосовуватися штучні матеріали. Народне взуття дуже важливе для артиста балету, актора, виконавця народних пісень. Артист проходить в ній десятки кілометрів під час репетицій і вистав, концертів, особливо це найважливіший професійний інструмент для танцюристів, так як крім проходження кілометрів танцюрист ще виконує досить складні танцювальні композиції у танці. Саме тому народне взуття повинна виготовлятися з натуральних шкіряних матеріалів.

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner