Продавец Квітуча вишиванка развивает свой бизнес на Prom.ua 4 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
609 отзывов
Корзина

Які вишиванки сьогодні в моді

Мода на вишиті сорочки охопила весь світ. У гардеробі тих, хто стежить за сучасними тенденціями, обов'язково присутній виріб з вишитими мотивами і, більш того, займає почесне місце. Деякі навіть не знають про те, що вишиванка - це не тільки привабливий наряд родом з України, це культурне надбання нації, джерело натхнення і потужний оберіг українського народу.

Вишиванка знайшла колишню популярність на хвилі патріотизму, яка прокотилася по Україні в 2014 році під час Майдану. Люди повернулися до свого коріння, споконвічним традиціям, самобутнього етнічного одягу. Вишиванка «ожила» з новою силою і енергією і підкорила серця українців.

В наші дні вишиті вироби залишаються все також затребуваними і не втрачають до себе інтерес. Носити вишиванку престижно і модно. Люди одягають їх на офіційні зустрічі, ділові переговори, урочисті заходи, відпочинок і т.д. Завдяки поряд в етнічному стилі створюється унікальний і оригінальний образ, який важко не помітити і не оцінити.

Великий попит на вишиванки породив різні інтерпретації цього наряду. Наш магазин "Квітуча вишиванка" пропонує відмінний вибір вишитих моделей в дизайнерської обробці. Наші вишиванки відрізняються своєю якістю, продуманим фасоном, колірним рішенням і майстерністю виконання орнаменту.

Ми презентуємо вишиванки на будь-який смак: вишиті сорочки, розшиті блузи, довгі і укорочені сукні з візерунками, дитячі моделі і звичайно ж унікальні парні комплекти зі схожими принтами. Кожен з цих виробів унікальний, в ньому заздалегідь продумано все - від якості використаного полотна, ниток для візерунка до техніки нанесення орнаменту і його відтінку. Всі знаки і елементи орнаменту наділені символікою, яка має своє значення.

Традиційні українські вишиванки подібні твору мистецтва, де кожен підбирає роботу до душі і вдачі. Вишита сорочка неодмінно стане для вас не тільки модним аксесуаром, але і чимось дуже особистим і цінним. Вишиванка надихає, заворожує і оберігає.

Другие статьи