Отзывы о компании Квітуча вишиванка
- Олена Н.
Плаття гарне. Шкода що фатинова частина спіднички замала, ношу одяг 42-44, на мені не зійшлась см на 2-3((( доведеться носити платтячко без неї, бо виглядає не як спідничка, а фартушок, цей момент самутив, так як при виборі плаття приглянулось воно саме через фатинову спідничку. Плаття брала вже готове з наявності, тому краще замовляти все ж таки під власні заміри.
- Марина Б.
- Юлія К.
- Марія П.
- Татьяна
Щиро дякую майстриням за гарний виріб!
Спідничка йде в комплекті з поясом, гарно пасує з вишиванкою та й так буде в нагоді на якусь урочистість.
Безмежно вдячна за вашу працю! - Юлия Т.
- Ніна П.
- Святослав В.
Купляв дві вишиванки для дружини на замовленні.
Все сподобалось.
Написав продавцю у вайбері. Допомогли підібрати потрібний розмір. Сказали, що замовлення виконають за 3-4 тижні. Зробили за 2 тижні.
Якість дуже гарна. Самі вишиванки повністю відповідають фото з сайту.
Дякую за чудову роботу. - Руслана О.
Вишиванка не соответствует фотографии внешне ,пошив был по моим меркам,но вышиванка пришла очень большого размера.Примерить было нельзя,но визуально это было видно.Оплатила задаток 500 гривен,рассчитываю на возврат денег
- оксана п.
