Отзывы о компании Квітуча вишиванка
- Инна Ш.
- Елена Д.
Дякую майстрині за чудовий гердан!
- Владимир Б.
- Татьяна С.
Все просто супер, дуже дякую за такий чудовий костюм, він просто вогонь. Неймовірний, рекомендую 👍👍👍
- Анна П.
Вишиванка дуже гарна! Дякую!
- Кострицька О.
Дуже красиві вишиваночки , гарне пошиття.Виконали замовлення в договорені строки .Щиро рекомендую ,,Квітучу вишиванку ""
- Юлия К.
Супер
- Уляна Ф.
- Юлия К.
Отлично
- Елена К.
Неймовірно гарна вишиванка *традиційна *.
Дякую ❤️
