Чоловічі вишиванки. Вибираємо вишиту чоловічу сорочку
Вишиванка - це нинішня назва традиційного одягу українців. Це символ українського народу, що несе в собі опис минулого і духовні цінності. Більшістю елементів вишивання прикрашали жіночі і чоловічі сорочки, у наш годину мотиви візерунків використовують і при виготовленні дитячого товару.
Чоловічі вишиванки здавна були оберегом для свого господаря. За звичаєм, вони шилися з білосніжною тканини, рідше з сірої або чорної. Це був льон або домоткане полотно. Сьогоднішні вишиіт моделі шиються з багатьох натуральних і штучних тканин. Такий варіант сорочки одягали всередину штанів, тільки в деяких частинах України носили поверх них. Ходити тільки в сорочці було не прийнято в минулі часи, бо вона вважалася нижнім одягом. У різних областях були свої візерунки і кольори ниток, спосібі виготовлення. Наприклад, гуцули сорочку вдягали, як туніку, поверх штанів з широким шкіряним поясом. Тут переважали геометричні орнаменти.
Вчені считают, що елементи вишивки використовувалися ще скіфами і трипільцями. А перші спогади про це датовані іншим століттям до нашої ери. Сучасного вигляду вони набули тільки в 19-му столітті. Окремим предметом одягу сорочка стала на початку 20-го століття.
Покоління і їх звички змінюються щодня. Але любов до традицій залишається. У давні часи виріб з малюнком говорив про історію, але зараз він виконує естетичну функцію. Іноді за кольором і типом малюнку на чоловічий вишиванці можна було визначити, звідки вона родом.
Є сорочки, які вишивають безпосередньо на тканини, а є інші - з готовими нашитими вставками. Це часто ручна робота. Вишивання на полотні вимагає більшого досвіду майстра, тому що візерунок повинен бути красивим і рівним. У ньому не повинно бути вузликів.
Красива чоловіча вишиванка пасує кожному чоловікові, вона додасть вашому образу силу і мужність. Український національний одяг добре виглядає і на чоловіках різної статури, і в різних життєвих ситуаціях. На сьогодні, ці сорочки стають все більш популярними і модними у всіх регіонах України і за кордоном. Як літні люди, так і молодь все частіше одягають вишиванки не лише на свято, але і в прості будні. Смороду стають практичним нарядом, в якому відчуваєш себе комфортно.
Чоловіча вишиванка розповість оточуючим про переваги її носія. Різні орнаменти мають кожен свій сенс. Вишивка червоними і чорними нитками на лляному полотні виглядає дуже патріотично, а на чорному стримано і елегантно. Рукоділля світлими нитками по білому полотні - урочисто і вишукано.
Щоб здаватися модними і красивими, молоді хлопці одягають ці шедеври разом з джинсами. Вони можуть піти в них і на дискотеку. Є ятайте, в гардеробі будь-якого чоловіка повинна бути вишиванка. Сучасні представники сильної статі считают за краще лляні моделі.
Саме зараз у продаж з'єднання являються нові колекції. Ми підготували для вас безліч оригінальних варіантів. Якщо ви також хочете недорого купити жіночу вишиванку, ви зайшли на потрібний сайт. Наші майстри займаються вишивкою з якісніх матеріалів, ручної та машинної роботи. Безумовно, перша буде коштувати дорожче, вона більш трудомістка. Альо машинна вишивка також красива і приваблива, тільки коштує дешевше. Ми рекомендуємо купувати вишиванки в інтернет-магазині, який спеціалізується на цьому. Наш магазин «Квітуча вишиванка» дасть відповіді на всі питання:
1) яким чином зробити вдалу покупку?
2) як правильно вибрати собі відповідну модель?
3) як не помилитися в якості і ціні придбаного?
4) яка тканина більш стійка, і інші.
У нашому асортименті безліч неповторних моделей з ексклюзивними дизайнами. Купити сорочки ви можете недорого в нашому інтернет-магазині прямо зараз. Вони прикрасять вас на будь-якому святі. Якщо вас зацікавила пропозиція - зв'язку яжіться з нами онлайн або зателефонуйте за вказаними номерами. Ми підберемо вам ідеальний варіант для святкування дня народження або весілля, для походу в церкву або теплої зустрічі, проведеної в колі сім'ї. У наші дні це не просто святково, але актуально і стильно.
- Дізнайтеся, ким був Миколай Мирлікійський за життя і що заборонено робити в день його пам'яті.
- Щорічно 6 грудня відзначають День збройних сил України. Це свято є спільним для усіх родів і видів військ. Традиційно у цей день нагороджують війcьковослужбовців, а також вшановують полеглих захисників.