Про нас
Якщо ви хочете недорого купити вишиванку в Україні - асортимент і ціна виробів в інтернет-магазині «Квітуча вишиванка» неодмінно вас порадують. У нас ви знайдете вишиті вироби різного крою і форми. З візерунками, відповідно до народної традиційної символіки, щедро і яскраво прикрашені для урочистих випадків. А, можливо, ви захочете придбати моделі з сучасним кроєм, які відмінно впишуться в ваш щоденний ансамбль. Їх можна носити з джинсами, спідницями і іншими речами. Наші продавці дадуть відповідь на всі ваші запитання. Адже ми не просто продаємо вишиванки. У вишиванках від нашого інтернет-магазину, ви будете виділятися і виглядати приголомшливо красиво.
У нашому Інтернет-магазині Ви можете вибрати і купити вишиванки без зайвого клопоту навіть не виходячи з дому. Ми пропонуємо зручний каталог, зрозумілі умови покупки, уважний сервіс і кваліфіковану допомогу на всіх етапах угоди. Вишиті плаття, сучасні довгі плаття, сукні бохо, плаття на випускний, сімейні вишиті комплекти, вишиванки для пари, чоловічі вишиті сорочки, вишиванки для чоловіків, дитячі вишиванки, вишиті плаття на причастя, вишиванки для дівчат, вишиті сорочки для хлопчиків, шаровари, сценічні костюми, вишиті костюми.
Вишиванки від Ukrvyshyvka.com.ua - це ідеальне поєднання високої якості і доступної ціни. Подаруйте собі та своїм близьким позитивні емоції та гарний настрій!
Популярні запитання
Які терміни виготовлення?
Термін виготовлення 5-20 днів. Все залежить від складності вишивки та пошиття і черги на дану модель. Якщо потрібно швидше вказуєте свої терміни і ми постараємося виконати в термін.
Чи можливо замовити індивідуальне пошиття?
Так можна. Для такого замовлення вказуєте свої індивідуальні мірки.
Що таке домоткане полотно?
Тканина рівномірного переплетення для вишивання одягу під вишивку. На цій тканині можна вишивати без накладної канви. В 10 см - 60 хрестиків. 100% бавовна. Найчастіше у роботі застосовується домоткане полотно 30.
Ми використовуємо домоткане полотно Коломийської фабрики та фабрики «Онікс» (м.Луцьк)
При пранні рекомендуємо 30-35С, при температурі понад 50С – дана тканина має властивість незначної усадки.
Що таке габардин?
Часто габардиновий матеріал використовується для виготовлення верхнього одягу. Роблять його з вовняної пряжі. Для виготовлення пряжі застосовується переважно тонка вовна овець-мериносів. Волосся їх відрізняються тим, що вони набагато тонше, м’якше і легше, ніж у звичайних. Однак габардин можуть виготовляти і з іншої сировини: хімічні, шовкові, бавовняні волокна.
Що таке лляна тканина?
Льон – тканина тонша за домоткане полотно, може бути зовсім тонкою, напівпрозорою. Теж надзвичайно корисна для здоров’я людини. Льон – вологовбирна, міцна, прохолодна, приємна тканина, захищає від ультрафіолету на 20 – 40 %. Але, при носінні льон зминається, кого це не засмучує, льон носити – одне задоволення!
Для роботи використовуємо льон українських виробників.
Що таке євро сітка? Склад тканини?
Євро сітка являє собою м'яке, еластичне полотно, яке виткане з дрібних осередків. Тканина виробляється за новаторською технологією. Даний факт підкреслює її належні споживчі властивості. Цей тонкий, міцний, напівпрозорий матеріал містить стрейчеві волокна, тому він рівномірно розтягується, облягаючи фігуру. 100% поліестер.
Чи можна зміновати колір вишивки або тканини?
Звичайно можна змінювати колір вишивки та колір тканини.
Як доглядати за вишиванками?
Догляд за вишитими виробами
Як через деякий час буде виглядати ваше виріб, залежить, в першу чергу, від якості тканини, з якої воно пошито. Вишиті вироби довго мають привабливий вигляд і не пошкоджуються так, як зображення, нанесені за допомогою інших технологій (друк на тканині, батик, вишивка бісером і т.д.) Але для збереження первозданного зовнішнього вигляду виробів з вишивкою необхідний правильний догляд за ними.
На час залишимо лірику осторонь і повернемося до реальності. Сьогодні ми будемо говорити, як доглядати за вишитими виробами.
ПРАННЯ
Можна чи не можна? Віддавати чи в хімчистку? Це питання, які ви не раз собі задавали або ще поставите. Є люди, які віддають в хімчистку одяг, на ярлику якої написано прати при 60 С в пральній машині. А є люди, які стирають в машині то, на чому написано «не стирати і не« хімчисто »під страхом смерті». Я б не наважилася прати замшу або шкіру і не ризикнула б зробити це з оксамитом. Але знаю щасливчиків, які з легкістю закидають в машину черевики з нубуку, і з надією, що вони розваляться, засипають порошок, виставляючи при цьому максимальну температуру. Відкривають в належний час машину, а черевички-то цілі та неушкоджені і краше нових! Резюме - якщо в хімчистці у вас є вірний чоловік, то шкіру, замшу і оксамит несіть туди. Якщо там працює колишня дівчина вашого нинішнього хлопця, то краще періть будинку. Особисто я рекомендо прати вишиті речі вручну, в ледь теплій воді. У літературі пишуть при Т 60oС, але чи бачили ви пралю з термометром для води? Я - ні. Іноді буває, що, виправши пару раз вишиту річ вручну, розумієш, що тканину міцна, нитки якісні і далі наважується прокрутити в машині. Не рекомендується вишиті місця на виробі терти і викручувати. Оскільки питання про прання вишитих речей - це в першу чергу питання про прання конкнетного матеріалу, наведу загальні рекомендації з прання для різних типів тканин:
Льон: Льняні речі мало брудняться, що не ворсяться, прекрасно вбирають вологу і при цьому швидко висихають. Лляне полотно відрізняється особливою міцністю. До шляхетних властивостям льону відносять його сильну сминаемость. Лляні полотна можна кип'ятити. Температуру прання вибирають в залежності від обробки тканини. Кольорове полотно стирають при температурі 60 градусів. Вироби з льону після прання можуть дати усадку (якщо тканина перед пошиттям була продекатірована) до 15%.
Бавовна: Вироби з бавовни дуже міцні, добре переносять вплив високих температур. Особливість бавовни - його прекрасна здатність вбирати вологу. Недоліками бавовни називають його високу сминаемость і сильну усадку при пранні. Бавовна довго сохне після прання. Білі бавовняні рушники та постільну білизну можна прати в машині при максимальній температурі, кольорове білизна - при температурі до 60 градусів, тонке кольорове білизна - при температурі до 40 градусів. Для прання білої білизни використовують універсальні миючі засоби, для кольорового - м'які миючі засоби і засоби без відбілювача. Бавовняні речі можна сушити і в машинному сушінню, але треба пам'ятати, що при цьому вони можуть дати велику усадку. Вироби з облагораживающей обробкою раджу розвішувати для просушування мокрими.
Віскоза: Віскозне волокно при різній обробці своїм блиском і щільністю може нагадувати шовк, бавовна або навіть шерсть. На віскозному волокні виконують навіть характерні для льону потовщення нитки. Вироби з віскози добре поглинають вологу, але в мокрому стані втрачають міцність, тому вимагають особливо дбайливого прання. Вироби з віскози перуть з використанням м'яких миючих засобів, вручну або в пральній машині при температурі не вище 30-40 градусів. Виріб не рекомендується викручувати або віджимати в центрифузі.