Відгуки про компанію Квітуча вишиванка
- Євгенія А.
Дівчата дякую за вишиванки ❤️❤️❤️. Все підійшло ідеально. По доставці рівно 14 днів. Якість чудова, колір - то любов 🥰
Дякую 🤩 - Олеся К.
Вишиванка просто неймовірна, дуже задоволена замовленням!
- Оксана М.
- Елена П.
- Людмила О.
- Тетяна Т.
Все чудово, мені сподобалось все, рекомендую!!!
- татьяна п.
Все дуже сподобалось,онук сказав,що дуже крута
- Інна К.
Дуже красива вишиванка
- Ирина Б.
- Лариса Ф.
Дякую вам за прекрасну вишиванку "Мотив" і чільце! Все підійшло класно! Чекаю на виготовлення вишиванки "Королівська".
