Відгуки про компанію Квітуча вишиванка
- Олена В.
- Інна Г.
- Ольга З.
- Наталія П.
- Наталія Я.
Все супер, дякую😘
- Ілона Д.
- Ярослава З.
Отримала замовлення. Вишиванка- неперевершена! Красно дякую. Дівчата, які шили- професіонали! Можу так сказати, бо сама шию.Ще раз , дякую, Ви- найкращі!!!
- Наталя П.
Отримала сукню. Вона неймовірна. Щиро дякую
- Татьяна
Мені дуже сподобалась.дуже красива блузка.дякую.
- Діана Н.
