Відгуки про компанію Квітуча вишиванка
- Алла М.
Дуже задоволена вишиванками. Якісне пошиття та індивідуальний підхід.
- Наталия П.
- Валерія Ч.
- Ольга Л.
- Зоя О.
Дякую за гарно пошиті костюми!
- Оксана К.
Дякуємо за такі чудові сукні. Якість відмінна, по розмірам все підійшло. Всім рекомендую.👍💙💛🥰🌺
- Марина Б.
Довго очікувати на товар
- Коментар продавця
Добрий вечір! Вибачте, але в товарі вказано під замовлення та термін виготовлення. Багато розмірів є в наявності, але на жаль всі не можливо.
- Коментар продавця
- Лина С.
Враження від магазину позетивне. Трохи довго відшивали та воно того варте. Замовила 22.07.2024, а отримала лише 17.08.2042 тому це враховуйте при замовленні. Та вишивка неймовірна
- Олена К.
- Тетяна Л.
