Кошик
promo_banner
Кошик

Відгуки про компанію Квітуча вишиванка

  • Алла М.
    Відмінно

    Дуже задоволена вишиванками. Якісне пошиття та індивідуальний підхід.

  • Наталия П.
    Відмінно
  • Валерія Ч.
    Відмінно
  • Ольга Л.
    Відмінно
  • Зоя О.
    Відмінно

    Дякую за гарно пошиті костюми!

  • Оксана К.
    Відмінно

    Дякуємо за такі чудові сукні. Якість відмінна, по розмірам все підійшло. Всім рекомендую.👍💙💛🥰🌺

  • Марина Б.
    Нейтрально

    Довго очікувати на товар

  • Лина С.
    Відмінно

    Враження від магазину позетивне. Трохи довго відшивали та воно того варте. Замовила 22.07.2024, а отримала лише 17.08.2042 тому це враховуйте при замовленні. Та вишивка неймовірна

  • Олена К.
    Відмінно
  • Тетяна Л.
    Відмінно