Відгуки про компанію Квітуча вишиванка
- Тетяна К.
Дякую. Замовлення отримала. Все супер.
- Олена Т.
- светлана с.
- маринка п.
Рекомендую команда супер 😘 товар бомба замовляйте🥰
- Елена
дуже класно, дякую. ніжна, прекрасна!
- Катерина Я.
- Тетяна Ш.
Чудова вишиванка, пошита за моїми мірками. Рекомендую 😉
- Вікторія Г.
Мереживо на вишиванці білого, а не червоного кольору, як на фото, але все решта відповідає опису.
- Тетяна Ш.
- Олена С.
Дякую.Дуже гарна робота.Ви супер!Рекомендую!👍🌷🌹
