Відгуки про компанію Квітуча вишиванка
- Галина М.
Відправили швидше, ніж обіцяли 🩷
- Віта Т.
- Вікторія В.
Колір темно-зелений. Розчарована, так як очікувала світло-зелену сукню. Фото не співпадає. Такі деталі потрібно узгоджувати
- Слободенюк В.
- Анна П.
Дякую за чудове плаття!) якість тканини, прошивка, все супер, ДУУУУЖЕ задоволена
- Наталия П.
Дуже гарна вишиваночка на кнопочках.
- Кулакевич Т.
Доброго дня! Отримала сукню "Спогади літа". Вона просто супер, сіла ідеально, наче під мене зшита. Повністю відповідає фото. Якісне пошиття. Дякую Вам за швидку відправку!
- надія Ф.
- Марія В.
- Жанна К.
Трудно выбрать что-то одно, ибо этот продавец подходит под все категории:))
Рекомендую!
