Відгуки про компанію Квітуча вишиванка
- Ирина В.
- Сергій К.
- Леся Ю.
чекала 7днів і результат того вартий, дуже гарно виглядає, продавця рекомендую
- оксана п.
- Олександра М.
- Наталья Б.
жалко,що в них нема потрібного розміру і нема часу на виготовлення
- Вікторія А.
Дякую, вишиванки дуже гарні!
- Ольга П.
Дівчатка , ваша команда СУПЕР!!! Прийшло те що замовляла. Дійсно дуже гарні вишиванки.
Мої дві мами будуть Дуже Задоволені таким подарунком . І я Також.
Побільше вам замовлень. І УСПІХУ.
ДЯКУЮ - Ганна Л.
Плаття чудове!! Дуже дякую)
- Покупець
