Відгуки про компанію Квітуча вишиванка
- Віталій С.
- Наталія С.
- Ирина Е.
- Юля И.
- надія Ф.
Дуже гарна вишиванка!
- Андрій П.
- Варвара П.
- Олена Г.
- Ольга С.
- Вікторія А.
Брала два плаття Камелія чорне і Лілея червоне , все дуже сподобалося, дякую. Важливо , що можна вносити в замовлення свої корективи , щиро рекомендую!
