Відгуки про компанію Квітуча вишиванка
- Андрій В.
На сайті при оформленні термін був вказаний 14 днів, а при обробці замовлення сказали 28 днів
- Любовь Ж.
- Тетяна В.
Дуже вдячні за якісне виконання роботи! Вишиваночка - супер! Попросили до 1 вересня, приємно, що пішли нам на зустріч! Приємно з Вами мати справу! Рекомендую!
- Светлана М.
Дуже гарний костюмчик. Зшили під замовлення швидше, ніж очікувала. Задоволена. Буду звертатися ще. ДЯКУЮ,
- Оксана Т.
Вишивка гладдю дуже погана
- Світлана Л.
Вже неодноразово, впродовж кількох років, роблю замовлення саме в "Квітучій Вишиванці" . Завжди все приходить вчасно. Актуальна ціна та вишивка саме така, яка заявлена на фото. Лілю, дякую вам за співпрацю ❤️
- Наталія М.
- Ольга Ц.
- Легенчук О.
- Юлія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Костюм вишиванка та спідничка отримали вчасно,дякуємо.По розміру підійшов,проте якраз впритик(при зрості 143см,замовили розмір 146-152).Наша доня струнка,тому їй якраз,якщо дитина трішки повненька,то такий розмір не дивлячись навіть на менший зріст,не підійде(по розмірній сітці цього не видно).Вишиванка повністю відповідає фото,спідничка трішки відрізняється (на фото внизу по краю спідничка обшита атласною стрічкою,по факту без стрічки).Загалом замовленням задоволені! Дякуємо!
- Оксана
Дуже гарна сукня. Дякую дуже,все по розміру.ру
- Оксана
